Meram Petrol

(332) 375 02 02

Kurumsal

MAKRO PET. ÜRN. OTO. PLS. MET. VE ENJ. SAN. VE TİC.

Meram Akaryakıt Konya ili sınırları içerisinde kurulmuş olup, Türkiye'deki Akaryakıt sektörünün en iyileri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Hizmetleriyle ülkemizin enerji ihtiyacını temin etme yolunda büyük adımlar atarken, yüzde yüz yerli sermaye olmanın gururunu yaşamaktadır.

Meram Akaryakıt olarak tüm tüketici kesimine sağladığımız enerji bir yana, Türk Ekonomisine sağlamış olduğumuz katkılarla da siz değerli tüketicilerimizin takdirini alacağımıza inanıyoruz. Meram Akaryakıt, hizmet kalitesine verdiği önemin yanı sıra Meram Akaryakıt markası taşıyan ev ve sanayi kullanımına yönelik üretilen tüm ürünlerine de büyük özen göstermektedir.

Meram Akaryakıt markalı bu ürünler, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmekte olup, tüketicilerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerimizin tümü sigortalıdır.

Kurumsal

2000 Yılında Konya ili Meram ilçesinde kurulan firmamız 10 yılı aşan yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde giderek kısa sürede iç anadolunun önde gelen firmalarından olmuş daha sonrada Türkiyenin değerli gruplarından biri haline gelmiştir. Tüm çalışmalarında sürekli gelişimi ve zirveyi kendine hedef alarak ilerlemiştir.Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Nail YILMAZ ve Yönetim Kurulu üyesi Yasin Yılmaz Şeyh Şamil Mah.Eyüp Sultan Caddesi No:70 Selçuklu KONYA Akaryakıt Dağıtım günümüze kadar sürdürmüş ve Türkiye’nin pek çok ilinde Bayilikler vererek Akaryakıt istasyonları açmaya devam etmiştir.

  • Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 29/12/2010 tarihinde alınan kararla Altınova Mah.Sanayi Cad.No:24 Hacılar Kasabası/KIRIKKALE adresinde depolama tesisi açılmış olup, bu tesis de Şirketimiz ünvanı olan MAKRO PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV PLASTİK METAL VE ENJEKSİYON SAN.VE TİC.A.Ş. ünvanı altında ve DEP/3131-3/29032 Depolama lisans numarası ile Akaryakıt Depolama faaliyeti yapılmaktadır.

  • Akaryakıt depolama tesisimize E.P.D.K. tarafından 24/03/2011 tarihinde 15 yıl süreyle lisans verilmiştir.

  • Akaryakıt depolama tesisimizin Gümrüklü Depolama kapasitesi 21.405 m3 dür.