• Şeyh Şamil Mah.Eyüp Sultan
    Cad.No:70 Selçuklu/KONYA
  • (0332) 375 02 05

  • info@merampetrol.com

Hakkımızda

Hakkımızda

MAKRO PET. ÜRN. OTO. PLS. MET. VE ENJ. SAN. VE TİC.

2000 Yılında Konya ili Meram ilçesinde kurulan firmamız 10 yılı aşan yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde giderek kısa sürede iç anadolunun önde gelen firmalarından olmuş daha sonrada Türkiyenin değerli gruplarından biri haline gelmiştir. Tüm çalışmalarında sürekli gelişimi ve zirveyi kendine hedef alarak ilerlemiştir.Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Nail YILMAZ ve Yönetim Kurulu üyesi Yasin Yılmaz Şeyh Şamil Mah.Eyüp Sultan Caddesi No:70 Selçuklu KONYA Akaryakıt Dağıtım günümüze kadar sürdürmüş ve Türkiye’nin pek çok ilinde Bayilikler vererek Akaryakıt istasyonları açmaya devam etmiştir.

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 29/12/2010 tarihinde alınan kararla Altınova Mah.Sanayi Cad.No:24 Hacılar Kasabası/KIRIKKALE adresinde depolama tesisi açılmış olup, bu tesis de Şirketimiz ünvanı olan MAKRO PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV PLASTİK METAL VE ENJEKSİYON SAN.VE TİC.A.Ş. ünvanı altında ve DEP/3131-3/29032 Depolama lisans numarası ile Akaryakıt Depolama faaliyeti yapılmaktadır.

Akaryakıt depolama tesisimize E.P.D.K. tarafından 24/03/2011 tarihinde 15 yıl süreyle lisans verilmiştir. Akaryakıt depolama tesisimizin Gümrüklü Depolama kapasitesi 21.405 m3 dür.

Dünya standartlarına uygun hizmet ve kalite anlayışını benimseyerek sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmekteyiz.

Meram Petrol